رفتن به محتوای اصلی
x

برای مشاهده فایل "راهنمای خرید و فروش غذا از طریق سبد انتقال" کلیک کنید.

 

جهت رزرو غذا لازم است در سامانه تغذیه به نشانی https://dining.iut.ac.ir، ابتدا موجودی اعتبار خود را با استفاده از مرورگر Mozilla Firefox افزایش دهید و سپس برای رزرو غذا اقدام نمائید. قبل از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در سامانه ی مذکور، در قسمت سمت چپ در بخش "اطلاعیه ها" میتوانید فایل راهنمای نحوه ی استفاده از سامانه و همچنین اطلاعیه های مربوط به اداره تغذیه را مشاهده و مطالعه نمائید.

 نکات مهم جهت رزرو غذا:

♦  رزرو غذا تا 36 ساعت قبل از سرو وعده غذایی امکان­پذیر می­ باشد. در غیر اینصورت دانشجو باید غذای مورد نظر را حین سرو وعده به صورت روز خرید تهیه نمایند.

♦  هزینه روز خرید غذا مبلغ 50 درصد بیشتر از قیمت عادی می­ باشد.

♦  غذای روز خرید تنها در صورت موجود بودن غذا سرو می شود و تضمینی برای استفاده از آن وجود ندارد. لذا کاربران محترم تا حد امکان سعی کنند غذاهای مورد نیاز خود را رزرو نمایند.

♦  در هر وعده غذایی امکان رزرو یک نوع غذا وجود دارد.

♦  در صورتی که غذا با موفقیت رزرو شده باشد، کنار نام غذا به صورت سبزرنگ در می آید و در صورتی که غذا خورده شود قرمز رنگ خواهد شد.

♦  کنسل رزرو غذا تا 36 ساعت قبل از سرو وعده غذایی امکان­پذیر است. در غیراین صورت مبلغ یارانه­ ای غذای مورد نظر از حساب دانشجو کسر خواهد گردید.

♦  در صورتی که در طول هر ماه بیش از دو وعده ناهار و یک وعده شام که رزرو کرده ­اید را استفاده نکنید، دو برابر هزینه رزرو غذا به عنوان جریمه برای شما منظور می­گردد. لذا توصیه می­شود هنگام رزرو غذا دقت لازم را مبذول نمایید.  

تحت نظارت وف ایرانی